همه اخبار و مقاله ها

خلاقانه ترین اختراع برای جلوگیری از شیوع کرونا

دانشمندان آمریکایی اقدام به ساخت یک پروتئین مصنوعی برای خنثی کردن ویروس کووید 19 و جلوگیری از شیوع آن در میان افراد کرده اند.

4 آبان 1399

سامانه های حافظه ملی ایرانیان و سنا به قدرت نرم فرهنگی و دیپلماسی فرهنگی ایران یاری می نماید

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی، در مراسم رونمایی از سامانه های حافظه ملی ایرانیان و سنا که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار گردید با بیان این مطلب اضافه کرد: راه اندازی این سامانه...

4 آبان 1399

واکنش ها به حمله علیه معاون رئیس جمهور افغانستان، طالبان دخالت در حمله کابل را رد کرد

حمله به معاون اول رئیس جمهور افغانستان محکومیت گسترده را در پی داشت و مقامات آن را نقض صریح برنامه صلح و حمله علیه جمهوریت خواندند.

2 آبان 1399

ببینید ، خالکوبی فارسی روی گردن بازیکن معروف رم

لورنزو پلگرینی به زبان فارسی روی گردن خود تتویی انجام داده است.

2 آبان 1399

افزایش تعداد گداها در تهران پس ار کرونا

رد دوربرگردان خیابان پشت کاخ سعدآباد را که می گیرید، صدای نحیف و ضعیف مردی را می شنوید که به قول اهالی زعفرانیه، خودش یک پای ثابت همین خیابان خاص شده است. روز ها ساعت 9 بساط گدایی اش را نزدیک چهارراه شلوغ خودرو ها پهن می نماید و شب ها، بعد از اینکه خیالش...

1 آبان 1399

معتمدی: کلاس های دانشجویان کارشناسی و ارشد دانشگاه امیرکبیر به صورت ترکیبی برگزار خواهد شد

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده، دانشجویان کارشناسی دو هفته و دانشجویان تحصیلات تکمیلی 4 هفته به صورت حضوری تحصیل خود را در ترم جدید ادامه خواهند داد.

30 مهر 1399

گل های مخصوص تراس

انگیزه - گیاهان و حیوانات - امروزه با رشد روز افزون زندگی شهری و رشد جمعیت خبری از خانه های عظیم و ویلایی نیست؛ اما زندگی در خانه های کوچک کاشانه ای و نداشتن حیاط و باغچه های زیبا به این معنا نیست که باید برای تمام عمر خود را از نعمت پرورش گل و گیاه و داشتن...

30 مهر 1399

اختصاص 40 میلیون مترمکعب آب سد گاوشان برای تامین آب شرب و کشاورزی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: از محل سد گاوشان کامیاران چهل میلیون و 200 هزار مترمکعب آب برای تامین آب شرب، کشاورزی و زیست محیطی استان تخصیص یافته است.

29 مهر 1399

2 راهکار برای برچیدن صف های خرید و فروش در بورس

محمودرضا خواجه نصیری، نایب رئیس شرکت بورس و اوراق بهادار تهران با بیان اینکه نقدشوندگی، اصل کارایی بازار و موجب اطمینان و ثبات است، اضافه کرد: بازار پایدار روندهای بلندمدت صعودی یا نزولی همیشگی ندارد و این موضوع با علم و منطق مالی، جمع پذیر نیست.

28 مهر 1399

اکتشاف 2 میدان کوچک نفت و گاز در عربستان

خبرنگاران : وزیر انرژی عربستان اظهار داشت شرکت آرامکو دو میدان نفت و گاز در مناطق شمالی این کشور کشف کرده است. این اکتشاف به عربستان کمک می کند به اهداف گازی خود برسد و گاز غرب این کشور که در حال حاضر فاقد شبکه گازی است،...

26 مهر 1399

امدادرسانی به بیش از 3 هزار 200 نفر از هموطنان طی 4 روز گذشته

معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: طی 4 روز گذشته مجموعا 522 ماموریت امداد و نجات صورت گرفته و به 3 هزار و 229 نفر نیز امدادرسانی شده است.

25 مهر 1399

شمارش معکوس برای معرفی نخست وزیر جدید لبنان، نام تمام سلام برای نخست وزیری قوت گرفت

نخست وزیران سابق لبنان بار دیگر به منظور بررسی فهرست نام هایی که برای نخست وزیری نامزد شده اند، گردهم آمدند و نام تمام سلام نخست وزیر پیشین لبنان به عنوان یکی از نامزدها مطرح است.

25 مهر 1399

ماکرون: دولت لبنان تا 15 روز آینده تشکیل می گردد

رئیس جمهور فرانسه اظهار داشت طرف های سیاسی در لبنان متعهد شده اند ظرف دو هفته آینده دولت جدید این کشور را تشکیل دهند.

24 مهر 1399

الکاظمی چه امتیازاتی به ترامپ داده است؟

به نظر می رسد بعد از سفر الکاظمی به واشنگتن و کشورهای عربی، عراق آبستن حوادث تازه باشد چرا که بسیاری از صاحب نظران بر این باورند از محتوای رایزنی و گفتگوهای بعمل آمده چنین چشم اندازی دور از ذهن نیست.

22 مهر 1399

طرح دو فوریتی نمایندگان برای خروج اتوماتیک از برجام درصورت فعال سازی مکانیزم ماشه

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک طرح دو فوریتی با عنوان خروج اتوماتیک از برجام در صورت فعال سازی مکانیزم ماشه را تدوین کردند.

21 مهر 1399

دیدنی هایی که باید در لوزان کشف کنید، تصاویر

پل های بلندی بر روی دو رودخانه که لوزان را تقسیم می نمایند کشیده شده اند و با شیبی که از ساحل دریاچه اوج می گیرد ترکیب می شوند و به شهر، منظره ای دراماتیک و بسیار دیدنی می دهند. اینجا بهشتی باشکوه و خیره نماینده است. در گذشته لوزان یک شهر دانشگاهی قدیمی...

20 مهر 1399

اسپوتنیک: روسیه خواهان نشست فوری شورای امنیت شد

خبرگزاری اسپوتنیک بامداد روز آدینه در گزارشی نوشت: فدراسیون روسیه در رابطه با قصد آمریکا برای شروع فرایند احیای تحریم ها علیه ایران در قالب قطعنامه 2231 خواستار برگزاری جلسه شورای امنیت در روز آدینه (21 آگوست) شد.

20 مهر 1399

جزئیات توافق ایران با آژانس از زبان صالحی

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: درخواست ها و ملاحظات آژانس را بر اساس ملاحظات آژانس و نه اطلاعات واهی، آنالیز می کنیم و مدنظر قرار دادیم.

19 مهر 1399

سنتکام مدعی کنترل ایران بر یک کشتی در آب های بین المللی شد

فرماندهی ستاد مرکزی نیروهای تروریست آمریکایی در غرب آسیا موسوم به سنتکام مدعی شد که نیروی دریایی ایران دیروز یک کشتی را در آب های بین المللی تحت کنترل خود درآورد.

18 مهر 1399

اس400 روسیه چشم ترکیه را گرفت

روسیه که سال گذشته تسلیحات پدافند موشکی اس-400 برای یک هنگ موشکی به ترکیه فروخته بود، با این کشور قرارداد جدید برای فروش تسلیحات هنگ دوم اس-400 را امضا کرد.

17 مهر 1399
تعداد: (597)